Recomandări
-
Banc de lucru copii - mobilier Outoor
947,00 lei
-
Baldachin XL copii - Palatul florilor - inclusiv saltea
1.155,00 lei
Banc de lucru copii - mobilier Outoor
947,00 lei
Baldachin XL copii - Palatul florilor - inclusiv saltea
1.155,00 lei
Înhaţă forma corectă – Joc rapid de asociere forme şi culori
EasyTip MAGNET - Joc magnetic - Motricitate și îndemânare
219,99 lei
Pictură cu degetele - Finger paint / Fingerfarbe - Albastru - 1 litru
Atelier creativ cu hartie plisata Viata salbatica Djeco
Mini Pin Art - Mic tablou 3D interactiv - Experienţă tactilă
Produsele originale Nienhuis® includ certificarea AMI pentru pedagogia Montessori.
Descoperă realismul machetelor anatomice Erler Zimmer®
E timpul să înveţi cu mini roboţii Cubelets®

Însfârşit: întreaga gamă Sphero®

Turnul Roz - Montessori Nienhuis
756,90 lei
Tellurium - Pământ, Soare, Lună - Montessori Original
1.351,10 lei
Tellurium - Cartonaşe activităţi
340,71 lei
Eprubetă pentru laborator școlar. Cu margine îngroșată. Sticlă laborator SCHOTT.
Preț pentru 1 bucată.
1,95 lei
Livrare > 3 zile
Livrare > 3 zile
Livrare gratuită
Livrare gratuită pentru toate comenzile peste 198,- Lei.
Pentru toate produsele neconsumabile din portofoliul Didactopia.
Card, Transfer Bancar sau Ramburs - poţi achita în siguranţă oricum vrei.
Emitem e-Factură şi poţi iniţia oricând achiziţia directă pentru acest produs.
Eprubetă pentru laborator școlar. Cu margine îngroșată.
Preț pentru 1 bucată.
Cu pereți groși, deosebit de rezistent la impact.
Eprubetele din sticlă SCHOTT sunt relativ insensibile la schimbările rapide de temperatură și la încălzirea localizată.
Fabricate în Germania.
Eprubetă pentru utilizări standard. Pentru utilizări avansate și de intensitate mare, recomandăm eprubetele din sticlă Borosilicat 3.3.
![]()
Atenție: Acest produs nu este o jucărie, ci un produs dedicat studiului gimnazial, liceal sau universitar în domeniul STEM, al fizicii și chimiei. Interzis copiilor sub 9 ani.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1,6 × 1,6 × 16 cm |
| Brand | |
| Materiale | |
| Diametru x Lungime | |
| Vârsta | , , , |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Pentru comenzile cu o valoare totală de peste 249,- RON, livrarea se face in mod gratuit oriunde în România.
Pentru comenzile sub 249,- RON costul livrării este de 14,- Lei pentru Bucureşti şi 19,90 Lei pentru livrări în altă localitate (inclusiv Bucureşti Metropolitan / Ilfov)
Produse voluminoase / agabaritice: În cazul unor comenzi speciale, care conţin produse voluminoase (de ex. de tip mobilier, trambuline mari, saltele mari, dotări agabaritice ş.a.) se va adăuga un cost logistic calculat în funcţie de aceste produse. Dacă va fi cazul, vă vom informa din timp asupra acestui cost suplimentar.
Pentru livrări parteneriem cu diferite firme de curierat, în principal Cargus / Bookurier / GLS şi FAN. În general intervalul de livrări va fi între orele 09:00 - 17:00. În funcţie de curier veţi primi în ziua livrării un email tip notificare sau un SMS sau ambele.
Nu se percep taxe pentru kilometri suplimentari.
Mentiunile cu privire la eventualele probleme privind integritatea/continutul unor colete se fac in momentul livrarii pe AWB sau se intocmeste un proces verbal de constatare, se refuza primirea si plata coletului. Orice reclamatii ulterioare, cu privire la aceste aspecte, sunt nule.
Termene de livrare:
Notă specială pentru jucăriile Nienhuis Montessori şi elementele de mobilier: aceste materiale didactice sunt de cele mai multe ori produse într-un număr redus de exemplare şi trebuie considerate ca produse fabricate la comandă. Comenzile intră într-o rezervare tip "primul venit, primul servit". În unele cazuri perioada de aşteptare poate depăşi câteva luni.
Livrări parţiale
Atunci când o comandă mai mare conţine produse speciale pe care nu le putem livra imediat, le vom livra pe acelea mai târziu, într-o trimitere separată, imediat ce le vom primi de la producători. Aceste livrări ulterioare nu generază niciun cost suplimentar pentru voi.
Sustenabilitate
Încercăm să lucrăm cât mai eficient şi sustenabil posibil. De aceea nu am investit în ambalaje de curierat sofisticate ci vom refolosi cât mai des ambalaje exierioare care au fost deja folosite. De aceea se poate întâmpla să primiţi o cutie exterioară mai uzată. Produsele din interior sunt însă întotdeauna în ambalajele lor originale, comerciale sau neutre, în funcţie de producător.
Livrare > 3 zile
Folosim prăjiturele (Cookies) nu doar împotriva hipoglicemiei, ci şi pentru o funcţionare corectă a site-ului. Din păcate, nu putem fără. Dar nu te îngrijora, cu ecepţia cazului în care te autentifici sau finalizezi o comandă, informaţiile primite sunt agregate anonim, fără să ştim cine eşti. Din când în când, după ce părăseşti site-ul, s-ar putea să vezi reclame despre produsele care te-au interesat. Dacă nu eşti ok cu asta, te rugăm să părăseşti pagina şi să deschizi browser-ul tău în mod "incognito/private". În cazul acesta toate prăjiturele vor fi şterse la părăsirea paginii.
Recenzii
Resetază filtreleNu există recenzii până acum.